İstikbal Genç Odası Modelleri

istikbal-vera-genc-odasıGenç odası denildiğinde akla gelen markaların başında gelir İstikbal. Marka olarak kalitesi tartışılamaz, model olarak seçenek olarakta fazlaca seçenek sunmakta, genç odası seçeneklerinde çocuğunuzu yansıtan bir seçenek illaki bulabilirsiniz. Bütün İstikbal genç odası modellerini sizler için mercek altına aldık.

Birbirinden canlı renkler, farklı modeller, orjinal tasarımlar, uyumlu motifler, en güzel genç odaları burada.

Buyrun sizde inceleyin beraber değerlendirelim…

İSTİKBAL ARYA GENÇ ODASI

Arya genç odası genç kız odası olarak tasarlanmış, görsellerde de görüleceği üzere pembe oda kullanılmış, sadeliğe önem gösterilmiş, çiçek motifleriyle süslenmiş.

İSTİKBAL CAPRİCE GENÇ ODASI
Caprice genç odası modeli hem erkek genç odası hemde genç kız odası olarak kullanılabilecek bir tasarım, erkek yada kız için özel motifler bulunmuyor, oda tasarımında duvar rengi cinsiyeti daha belli edici bir etmen, oda tasarımına bakıldığında yine sadelik göz dolduruyor.

İSTİKBAL CARMEN GENÇ ODASI
İstikbal’in Carmen genç odası modeli de sadelik örneklerinden bir tanesi, mobilya kapaklarında 2 renk seçeneği sunulmuş, koyu renklerin hakim olduğu bir model, cinsiyet ayrımı olarak net bir belirteç yok, ancak genelde erkek genç odası olarak kullanılabilecek bir model denilebilir. Görsellerde duvara asılan bir motifin odanın havasını nasıl değiştirdiğini görebilirsiniz, bu takıma cinsiyet için belirteç duvar rengi veya duvara asılacak farklı bir sticker odanın cinsiyet belirtici öğesi olabilir.

İSTİKBAL DİANA GENÇ ODASI
İstikbal Diana genç kız odası huzurlarınızda, mobilya üzerindeki motifler, mobilyada bulunan pembe renk seçimi, mobilya tasarımındaki yumuşak kıvrımlar cinsiyet belirleyici kriterler. Görsel’e dikkat ederseniz oda tasarımı mavinin tonu seçilse dahi odanın tasarımı genç kız odası olduğu gözler önüne sermekte, bu modelin diğerlerinden artısı dolabının üzerinde boy aynası mevcut.

İSTİKBAL EVA GENÇ ODASI
İstikbal Eva genç odası kahve rengi tonlarının uygulandığı, uyumlu renklerin güzelliği ve uyumunu gözler önüne seren bir model. Dolabında boy aynası, kitaplığında fazla raf seçeneği, yatak ucunda çekmeceli puf bulunması dolabın artıları. Cinsiyet seçimi olarak odada net bir ayrım yok ancak koyu renklerin hakim olması sebebiyle genç erkek odası seçeneği denilebilir.

İSTİKBAL FUTURO GENÇ ODASI
İstikbal futuro genç odası sade tasarımın hakim olduğu bir oda, dolabında ayna bulunması artısı, ek olarak dolapta ışıklandırma gibi bir motif işlenilmiş, sanırım mobilya tasarlanırken fazla sade olduğu düşünülüp eklenen bir kısım o dolap üstü ışıklandırma, süper olmuş diyemesekte güzel bir görünüm denilebilir.

İSTİKBAL PERLA GENÇ ODASI
İstikbal perla genç odası sadelik ile hoş motiflerin birleştiği güzel bir genç kız odası. tasarımda kullanılan motifler çok hoş, mobilyanın kıvrımlı kesimleri uyumun göstergesi, odanın rengine bakılmaksızın bu mobilyanın genç kız odası tasarımı olduğunu söylemek mümkün, molabında boy aynası bulunması odanın artıları içerisinde yalnız diğer bazı modellerde bulunan şifonyerli dolap seçeneği burada kullanılmamış onun eksikliği biraz göze görünmekte. Ürünü alırken kitaplık ekletilirse eksiği kalmayacaktır.

İSTİKBAL SAFRAN GENÇ ODASI
İstikbal’in saftan genç odası krem, kahve ve kırmızı renklerinin uyumunu sergilemekte, mobilya tasarımı koyu renkli olduğu için cinsiyet ayrımında genç erkek odası denilebilir. Dolap, yatak ve raflar üzerinde kullanılan kırmızı şerit hoş bir görünüm sağlamış, bunu tamamlamak için ek olarak çekmece kulplarında kırmızı kullanılmış, bütünleyici olmuş.

İSTİKBAL SEVEN (7) GENÇ ODASI
İstikbal Seven genç odasında “seven” ibaresi ingilizce 7 anlamına gelen seven olsa gerek, mobilya üzerinde roma rakamı VII mevcut, bu roma rakamının ingilizce karşılığı olan “seven” yazımından ismini alıyor bu mobilya, farklı bir tasarım, cinsiyet ayrımı yapılabilecek bir motif, desen veya renk uyumu söz konusu değil hem kız odası hem erkek odası olarak kullanılabilir, bu tasarımda hoş bir püf noktası mevcut, tekerlekli şifonyer çalışma masası içine gizlenmiş, az yer kaplaması için uygulanan bir tasarım olsa gerek, oldukçada hoş bir görünüm sağlamış, sürgülü şifonyeri kaldırdığınızda kitaplık açığa çıkıyor.

İSTİKBAL TEMPO GENÇ ODASI
İstikbal tempo genç odası tam bir genç odası, yeşilin güzelliği beyaz üzerinde güzel görünmüş, oda rengi ile de tamamlanabilir, ek olarak mobilyanın kahve ağaç deseni ile uyumu dahada tamamlayıcı olmuş,  odada cinsiyeti net ayıran bir etmen yok, erkek genç odası olarakta kullanılabilir kız genç odası olarakta, dolabının üzerinde boy aynası olmasıda genç odasının artılarından.

İSTİKBAL VERA GENÇ ODASI
İstikbal vera genç odası tam bir genç erkek odası modeli. Kahve tonları ve siyahın mükemmel uyumu gözler önüne serilmiş, oda tasarımında kahve rengi kullanıldığı için duvar rengi olarak krem kullanılırsa görsellerdeki gibi hoş görüntü tamamlanabilir, dolabında da boy aynası mevcut.

İSTİKBAL VESTA GENÇ ODASI
İstikbal’in vesta genç odası tasarımı aşağıda görülmekte, tasarımda genel olarak kahve tonu ve beyaz kullanılmış, odaya cinsiyet ayrımını mobilyalar üzerine çizilen çizgiler belirlemiş, mavi çizgi erkek pembe çizgi kız odası olduğunu yansıtmakta, dolabında ayna olmaması odanın eksik kısmı denilebilir,

İSTİKBAL ZENİT GENÇ ODASI
İstikbal zenit genç odası kahve tonlarının mükemmel uyumunı yansıtmakta, dolap ve kitaplık üzerinde kullanılan ışıklandırmada çok hoş bir görünüm sağlamış, odada cinsiyet ayrımını belirleyen bir etmen yok, görsellerde mavi oda kullanılarak erkek odası imajı verilmiş, pembe bir odada genç kız odası olarakta kullanılabilecek bir mobilya olabilir, kahve tonu olması sebebiyle genç kız odası olarak tercihen ilk sıralarda olmasa da oda tasarımında hoş bir uyum var.

istikbal-carmen-genc-odası-3[1] istikbal-futuro-genc-odasi[1] istikbal-vera-genc-odası-1[1] istikbal-seven-genc-odasi-takimi[1] istikbal-eva-genc-odasi-takimi[1]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>